Zde najdete platební možnostmi pro CZ a SK.

PODPORA serveru (DONATE) skrze PayPal a kreditní kartu:

PayPal umožňuje platbu v rámci paypal účtu (pokud jste registrovaní stačí se přihlásit) a nebo platbu kreditní kartou či bankovním převodem. Nejbezpečnější je platba přes PayPal s vytvořeným a aktivním účtem.

Alternativní platba přes kreditní kartu je chráněná společností PayPal a údaje, které vypisujete (číslo karty, ověřovací prvky a jiné) neukládá a ani je jiným způsobem nezpracovává. 

Toto je ochrana komunity Phoenix – http://phoenix-rp.gaminghive.eu , při obdržení darovaného finančního příspěvku. Kliknutím na tlačitko „Zaplatit funkcí PayPal“ potvrzujete, že jsme právoplatným držitelem darovaného finančního příspěvku z Vámi potvrzené transakce a vzdáváte se možnosti navrácení finančního obnosu pomocí funkce „charge back“ nebo zpětného navrácení peněz.

This is protection of community, Phoenix DayZ Roleplay – http://phoenix-rp.gaminghive.eu , for the donation being received. By clicking on Pay with the Paypal button and completing the transaction you hereby certify you are the rightful owner of the funds being donated in this transaction and cannot be withdrawn/ charged back.